Včera Když jsme hovořili o Skunk kožešinovou monstrositu, že Fendi vybral, aby páchal na módní svět ve velkém, řada komentátorů zmínil, že pytel sám může být roztomilý, kdyby to nebylo Pro dříve páchnoucí mrtvé zvíře visí s prudeně od něj prudce visí. Aplikujím ty komentátory za to, že se snaží podívat se za zjevnou hroznou.

A jako štěstí by to mělo, Fendi viděl ve formě, aby nedošlo k non-skunisifikované verzi pro naše výrazně zvýšené pozorování potěšení, stejně jako tak, jak se ukázalo, fendi peekaboo roll bag není téměř tak hrozný jako jeho chlupatý předchůdce.

Jak se ukazuje, když odstraníte srst, taška je zcela v pořádku. Není to oslnivé, nicméně má ten druh prázdné plátno kouzlo, které znamená Fendi, může to proměnit na tisíc různých věcí, stejně jako oni dělali s jejich největším úspěchem, bagetou. Nevěřím, že tato specifická kabelka bude rovněž zavedena do módní stratosféry, ale s největší pravděpodobností objevují některé relativně zábavné metody, které by to zdobily, stejně jako oni dělali s pauekaboo satchel.

Je to neinfenzivní, tvar se přihlásí k jednomu z převažujících vzorů okamžiku, stejně jako by s ním mohly udělat nějaké slušné věci, pokud si to tak zvolí. Zdá se, že jsem objevil fendi pytel o tom, co nemám spoustu hatter-y věci říct. Překvapující. koupit se saks za 1460 dolarů.