Jako léto se týká konce, nemůžu si pomoct, ale podívat se zpět a cítit nostalgický. Přišel jsem dlouhou cestu, že první den, vzpomínám si, že se cítím tak ztracený a zmatený, jako by to byl první den školy. Když si myslím, že v červnu jsem se vrátil k dobře pouličnímu umění uměleckého umění, neměl jsem tušení, jaké barvy šly do sbírky a jak říct Lauren a Tiny Lauren od sebe (Fyi Lauren má čtyři boční nýty a malé mají dvě nahoře nahoře, kde připevňuje popruh). Teď můžu rozlišovat mezi barvami a sbírkami s lehkostí.

Práce s Brynnem jsem objevil nové nalezené uznání kabelek. Často zapomínám, proč na prvním místě používáme kabelky. Jistě, oni jsou nejlepší příslušenství, které se rozhodnou pro váš den nebo noční oblečení, ale pro funkčně, jak jinak máme na mysli telefon, peněženku, sluneční brýle a všechny naše další náhodné základy. Stejně jako je to, jak Brynn vytváří kabelky inspirované jejími přáteli individuální styl a potřebují, jsem se dozvěděl, že kabelky opravdu mohou být přímým odrazem něčího individuálního stylu. Nyní chůze do vlaku každý den, ocitnu se, že se podívám na další dívčí kabelky, abyste viděli, jaký typ stylu nebo barvy mají rádi.

Nejen, že jsem se hodně naučil, ale neublížilo se, aby pár přátel podél cesty. Všichni můžeme být z různých států, ale interning by nebyli stejné, aniž by měly tyto dívky po mém boku. Všichni jsme dostali daleko od prvního stážistného setkání.

Jako její merchandising stážista, jsem schopen růst a naučit se mnohem víc, než jsem si představoval, že bych. Pracoval jsem mnohem více osobně se svými butiques a e-commerce aspektem jejího podnikání. Tato letní stáž byla o její přípravě a propagaci jejího kolekce pádu. Od prvního dne jsem sem pomáhal s photoshootem pro kolekci pádu pak jsem pomohl navrhnout a vytvářet brožury, abych poslal k butikům. Nyní jako poslední den přístupy pomáháme zahájit své nové webové stránky a připravit své spádové objednávky na doručení, kteří jinak mohou říci, že to udělali za pouhých 3 měsíců? Absolutně se nemůžu dočkat, až budu mít vlastní vlastní záruku Jenne Foldover.

Jestliže něco, Brynn mě nejen ujistil, jak vášnivý Jsem o módě, ale také jasnější pohled na to, kolik tvrdé práce a houževnatosti je to v tomto odvětví. Tvrdá práce opravdu platí a vidím to každý den těší, že Brynn provozuje její podnikání. Je jí pravda jejímu slovu ze stážistného setkání, “opravdu se dostanete z stáže, co vložíte do toho” a mohu říci hrdě mohu vzít spoustu lekcí a zkušeností od tohoto léta a nemohu se dočkat, až používat To vše v další kapitole mého života!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Cestování zpět homemarch 22, 2018In “butiques”
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015In “Chicago”
Malé věciJuly 16, 2018In “butiques”