Vidím, co L.A.M.B. Snažil se tady udělat, myslím. Uveďte, že se tam dostali jen na půl cesty, ale přinejmenším se zdá, že se snažili jít někam s ním. Raději bych designér měl vizi, stejně jako špatně vykonat, než nemá žádnou vizi vůbec.

A věřím, že to je centrální problém s L.A.M.B. SOXED MEDIA SATCHEL – má sen, ale konečný výsledek není online stejně jako to.

Než budeme skutečně kopat do této tašky, mám o tom něco skvělého. Kombinace barev je skvělá. Neměl jsem žádný koncept, že burgundsko stejně jako tmavě oranžová by to šla dobře, ale opravdu to dělají, zvláště když se vedle sebe s černou. Stejně jako metoda retro-70S, že barvy jsou integrovány, je typu zajímavého.

A to vše, co je v pořádku, stejně jako dobré, kromě toho, že taška v nejmenším nevypadá high-end. Rukojeti ve specifičném vzhledu extrémně levně, stejně jako vysoká kvalita materiálů integrovaných s vintage pocit, aby se tato taška zdála jako obzvláště velký šetrný obchod najít, ne kabelku, která musí být prodávána pro četné dolary na policích hlavních High-end obchodních domů. Vintage je v pořádku, stejně jako dobré, pokud je tam modernost, stejně jako vysoká kvalita, stejně jako to prostě nezjistí. Nákup s Nordstrom za 450 dolarů.