pro laid-back fanoušci Hermès, stejně jako pytle nadšence obecně, obraz značky má pocit formality. Hermèsovy nejznámější tašky – Birkin, stejně jako Kelly-může být určitě oblékli dolů, avšak jejich tvary na míru, stejně jako podpisové plány zářivých hardwaru znamenají, že oba styly (a mnoho z jiných obyčejných běžně vážených návrhů, jako je obložení, kompaktní konstrukce ) Snadněji půjčují okolnosti, které jsou trochu oblečené. Jejich ceny také půjčují lidem, kteří mají hektické sociální kalendáře, pro které tráví pozoruhodnou péči, která se obléká. Když kopete do Hermès, zjistíte spoustu kusů s více s jednoduchou jednoduchostí, než si nyní můžete uvědomit, stejně jako jeden z nejnovějších tašek značky se vejde, že popis: Hermès Licol kontejnerový sáček.

Orgol debutoval na jaře 2018 značky, ale právě teď to udělal na e-commerce poprvé, což je typické pro Hermès Debuts-značka nabízí velmi první dostupnost v obchodě s loajalisty, stejně jako když ti klienti Byli spokojeni, nová taška bude tiše objevit svou metodu na internetových nakupujících. V tomto případě je Nabídka společnosti Licol extrémně specifická: 17 Velikost (která, která, jak je pochopitelná, je menší ze velikostí, ve kterém je pytel vyroben), v krásném červeno-oranžovém odstínu s názvem Capucine.

Taška, stejně jako jeho interiér odpovídají odstíny EverColor Calfskin, stejně jako i když na velmi první pohledu, můžete předpokládat, že kontrastní bicolor ramenní popruh je popruh od svého stylového vzhledu, je to také Calfskin, který je zvýšený detail typický pro Hermès . Jeden z více důmyslných detailů je, že konstrukce šňůrka nádoby je téměř úplně skrytá uvnitř sáčku, která udržuje vnější čistý i minimalistický. Jediným známkou toho, co se děje dovnitř, je karta, kterou byste vytáhli, chcete-li změnit šňůru, která je umístěna úhledně na jednom z příslušenství popruhu, stejně jako pokryté tónovým koženým diskem. ‘

Uvnitř, taška má něco jiného, ​​co je poněkud neobvyklé pro tašku kontejneru: Patch kapsa, ideální pro udržení telefonu z prostředí zbytku zbytku zbytku vašeho sáčku. Ačkoli tato taška je malá – je to 6,5 “široký, stejně jako hluboký, stejně jako 9,5” High-jeho detaily poskytují klamnou jednoduchostí – byla jasně navržena pečlivým, metodickým způsobem, což je funkce značky tašky, které Dělá Hermèsovy náklady snesitelnější pro mnoho nakupujících. Právě teď, tato taška je nabízena za 5,250 dolarů, což je typický nákladový bod pro ruční handbagy značky.