V letech pytlů je šest let poměrně dlouhá doba, aby taška zůstala nedílnou součástí sortimentu značky, a proto jsem přemýšlel, zda Chloé’s Drew Bag měl sílu vydržet test času jako poslední rok kolem této doby. Současný dostatečný k tomu, aby byl vhodný ve 20. letech 20. století, ale ne nadměrně trendy, Chloé Drew zůstal pro spotřebitele hladovějící tašky, objevoval se v sezóně dráhy po sezóně a také zůstal snadno nabízený v obchodech Chloé, stejně jako obchody které přinášejí značku.

Když značka nadále vytváří siluetu, ať už ji poskytuje obrovský tlak nebo ne, znamená to, že je stále poptávka. přání = prodej a také prodej = zisky. konec příběhu. Tento rok však pro značku přinesl obrovskou úpravu a tato úprava byla okamžitě pociťována s vydáním první sbírky Gabriela Hearst pro Chloé. Jak se Chloévo estetika neustále mění, i když znovu přemýšlel, jestli byl Drew právě tady, aby zůstal. Stejně jako po trochu vyšetřovací práci se zdá, že je na jeho metodě.

Při pohledu zpět to není všechno tak překvapivé, protože Chloé je nyní na druhém designérovi, který dodržuje Clare Waight-Keller, který vyprodukoval Drew zpět v roce 2014. Stejně jako Chloé Waight-Keller, který se zaměřil na příliš okouzlující také jako také stejně Girly Bohemian Estetic se v průběhu let změnila poněkud. Přestože se Drew necítí přesně datovaný, už to není ani v tuto chvíli, navzdory pravdě, že je to taška, kterou stále zbožňuji (a používám). Z pohledu toho je Drew vyřazován Chloé. To již není uvedeno na webových stránkách společnosti Chloé, ani není na prodej v žádném typu našich preferovaných na internetových prodejcích, kteří značce přinášejí, kromě několika prodejních kusů.

Pokud však stále máte podobné pro Drew (a já chápu, že ano), můžete si přes trh s dalším prodejem zachytit za docela velkou cenu. Jste nešťastní, když vidíte Drew Go?

Otočili jsme se do týmu v Chloé, abychom to potvrdili.

Chloé Nano Drew
Via Fashionphile

840 $