Návrat slavného sedlového sáčku Dior vzal bouřku a lidé kdekoli šli kupovat ve svých vlastních šatních, aby čerpali své vintage sedlové sáčky z minulých let. Pokud teď musím pojmenovat hlavní vzory pytlů, jedním z nich je loga a druhá je to, co je staré, je opět nové. Maria Grazia Chiuri nadále přináší nové aktualizace do slavné sedlové tašky a tato verze nejen roztaví materiál loga momentu, ale také křesťanské diorské jméno na přední straně vaku, aby poskytovala moderní přístup. Nejlepší část: Je to moje.

Moji kamarádi v Dior poslali tento Dior Obaique Empoidered Canvas Bag Appeal jako dárek na dovolenou, stejně jako když jsem uvedl, že jsem byl potěšen, je to podhodnocení. Dior je chápán pro své prázdninové obaly a objevuji prvek rozbalení nádherného kusu, který by byl součástí zážitku. Když kupujete v designérské špičkové říši, chcete od začátku dokončit špičkový zážitek a Dior to používá (vážně, zkontrolujte hloubkový vzorec na krabici i tašku). Dior každoročně představuje nový vzorec dovolené a každoročně zastíní předchozí rok.

Pokud jde o tašku, je prostě krásná. Stejně jako kožená sedlová taška by byla metoda, kterou bych vám řekl, abys šel, kdybyste potřebovali styl dědictví ve vašem šatníku, Dior Obaiqued Canvas s logem Christian Dior Text se v tuto chvíli hodí, ať si v tuto chvíli přeje srdce milující kabelku. Modré i béžové plátno shody s téměř jakýmkoli typem oblečení, které můžete mít, od černochů po hnědé a cokoli mezi tím. Vyčištěná starožitný zlatý kovový hardware krásně teče s modrým vyšívaným plátnem a slavnou magnetickou sponou D třpypu je v přední části sáčku, zatímco boční rukojeti podpisu CD obklopuje obou koncových tašce.

Primární kompartment tašky nenabízí žádný typ kapes, přesto na tašce tento kompaktní objevuji interiérové ​​kapsy, které jsou mnohem více na úkor obecné použitelnosti. Zadní strana zadní části nabízí otevřenou kapsu, která se jen hodí k maximu iPhone XS, s trochou horní části telefonu vyčnívá, pokud se horizontálně sklouznete. Dlouho jsem nepřinesl sedlovou tašku, takže jsem nadšený, že jsem tento taška přinesl do mé dovolené i za repertoár (mnohem více do hloubky, které je třeba následovat).

Pokud si chcete prohlédnout několik mých osobních preferovaných darů Dior: Tyto náramky by vytvořily nejlepší špičkové zásobníku, tato verze knihy je ohromující, a také tyto laky na nehty jsou některé z mých přitažlivostí musí- haves.

Tato taška je nabízena na Dior.com za 3 700 $ a stále je čas na přepravu přes noc zdarma na dárcích Dior.com.