Pokud jste vyhověli spolu s naší ochranou kabelek na podzim 2011, možná jste si všimli totéž, co jsem udělal – ještě více než většina let, návrháři měli návrhy svírající kabelky v jakémkoli typu panství neintuitivní způsoby. Nesrovnatelná Lynn Yaeger také vzala na vědomí trend stylingu, ale o krok dále učinila svou zvědavost-Yaeger hovořil s odborníkem na řeč těla Dr. Lillian Glass a také složil sloupec o Vogue o tom nás.

Použití těchto typů teorií na styl dráhy je s největší pravděpodobností zvláštní praxí; Módní přehlídky mají často kousek, pokud vůbec něco společného s tím, jak se má móda skutečně používat, nebo přesně jak ji klienti budou nosit, když je v jejich skříních. Yaegerův záměr je však zajímavý, s ohledem na to, jak přesně to může být idiosynkratická a také náročná, když několik z nás může být, když přijde čas na nákup kabelky. Jste ramenní nosič? Dáváte přednost podvodníkovi své paže? Nebo si své tašky přinášíte ručně? Jak přesně přesně to ovlivňuje vaši možnost, které tašky na nákup?

Jsem něco jako kabelka; Pokud se mi líbí přesně, jak taška vypadá, mám tendenci být ochoten ji přinést, přesto zamýšlel designér, i když se v mých každodenních činnostech stane mírným nepříjemností. V perfektním světě bych rád mohl svědci zasunout tašku na mé rameno a také jít. Svět je však zřídka perfektní, takže pokud struktura vyžaduje přenos paže, přesně tak to dělám, budou zatraceny další ramenní popruhy. Vzhledem k tomu, že nemám žádné typy dětí, které by se mohly hádat nebo instituce, které pro mě obvykle fungují, i když mi můj Marc Jacobs Stam v minulosti poskytl bolavé rameno nebo dvě. Mám pocit, že mi Dr. Glass řekne, že jsem obětí módy; Raději věřím svému utrpení jako bezohledného zájmu o design.

Mám pocit, že většina našich návštěvníků má požadavky na výběr jejich tašek, které jde o něco dále, než „OMG chce“, tak nám v komentářích řekněte přesně, jak si vybíráte tašky a přesně jak je dáváte přednost. Je důležité, abyste si mohli dát tašku na rameno? Máte požadavek na velikost?

[Via Vogue.com]