Je to již konec prvního týdne v lednu, stejně jako kdybyste něco jako já letos, ještě jste ještě neudělali své novoroční rozlišení, alespoň ne oficiálně!

Ano v minulosti jsem udělal “Pracovat každý týden” slib nebo “suchý leden,” nicméně ty, kteří nikdy opravdu nevydrží, stejně jako se s ním vypořádat, jsou jen mnohem více stejná stará, přesně stejná stará rozlišení . Takže jsem si myslel, usnadnujme usnesení, které jsou mnohem snazší, metoda mnohem více zábavy, stejně jako pojďme být upřímný, udělal!

… hlejte módní rozlišení!

Ale přál jsem si, abych to udržel jednoduchý, takže se zaměřuji na můj top 3! Ty byly vždy součástí mého konverzace na událostech osobně, takže pokud jste se mnou mluvili s největší pravděpodobností již může předpokládat, co mám říct. Pokud jste mě neuspěli, doufám, že tyto pomáhají obecně i tak, abyste konečně řekli, budete mít pravdivé pro vaše usnesení. Začněme…

Módní rozlišení # 1: Přijmout barvu

Rozumíte tomu, jak četné časy, které jsem slyšel, že ženy říkám, ach se mi líbí tato barva, ale já prostě dostanu černou, vybere všechno. Uhha! Je vše, co musím říct. Samozřejmě, že základním bitem černá taška je v pořádku, nicméně nemusíte záviset na tom pro váš denní tašku po celou dobu. A kromě chápete, že máte alespoň 1-3 černých tašek v šatníku.

A po roce jsme měli, já říkám odvážně. Nyní silný nemusí znamenat jasný, jen ne váš základní neutrální. Základním je podívat se do svého šatníku, stejně jako objevit 1-2 barvy (mimo své neutrály samozřejmě), které vyniknou. Mohlo by to být zelené, modré, růžové, červené, žluté, oranžové, dobře dostanete obrázek.

Nyní objevte příslušenství v tomto barevném stínu 1) Rozumíte tomu, že to bude odpovídat vašemu oděvu, stejně jako 2), že se vaše nálada vysustí prakticky okamžitě.

Módní rozlišení # 2: Obchod čestné značky

Dobře, pokud jste jako já, v některých případech se můžete zaměnit na to, co termín “etický” skutečně znamená ve vztahu k módě. Samozřejmě, mnoho odkazují na to, když mluví proti podložení, stejně jako přepracování pracovníků v továrně. Interpretace však vede velký gamut odpovědí.

Na konci je několik věcí, na kterých můžeme dohodnout. Je čas ukončit rychlou módou éru. Stejně jako jsme všichni pro podporu podnikání, které dělají mnohem lépe pro Zemi, stejně jako jejich zaměstnance, že?!! Dobře, určitě to zahrnuje USA (Brynn Capella kabelky), ale tam je tunu upřímných značek venku, prostě nemusíte objevit v obchoďáku.

Samozřejmě, že může být obtížné, protože mnoho čestných nebo udržitelných značek může být nákladnější než jiné, ale to mě přináší k rezoluci číslo 3.

Módní rozlišení # 3: Investujte do vysoce kvalitních klasiků

Když jsem byl mladý, bylo to vždycky přesně, kolik bang mohu získat za mou babku. Nicméně poté, co jsem otočil 30, stejně jako 40, stejně jako tak dále, uvědomil jsem si, že jsem opravdu žádoucí své produkty trvat mnohem více než jednu sezónu. Kromě celého problému skládání odpadků oceníte mít dobře vytvořenou klasiku ve vašem šatníku, produkty, které jsou odlišné (ne masmé), stejně jako garner tedy mnohem mnohem více komplimenty.

Základním právem zde se nezaměřuje na “trendy,” to, co funguje pro váš způsob života, stejně jako vaše struktura těla. Stejně jako jen pamatovat, zvířecí výtisky využívané být trendy, nyní jsou jistě klasika!

Jeden z nejlepších částí o módě je přesně, jak moc legrace můžete mít s ním v jakémkoliv typu věku. Obecný koncept je univerzálnost, vysoká kvalita, stejně jako styl.

Takže tady je 2021, může to být jasnější, mnohem udržitelnější, stejně jako to rok, aby do vás investoval.

Chcete v trikovém prodeje? Oznámení o propagaci? Stejně jako o 10% z vašeho prvního nákupu? Indikace: zde

Máme rádi najít nové přátele!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

New Year Style ResolutionsJanuary 16, 2015In “Příslušenství”
Učit se, růst, discoverseptem 11, 2015In “móda”
Chicago do Cali: Jsem připraven! 25.října 2016 ‘Kalifornie “