Bottega Veneta a Craftsmanship jdou ruku v ruce, ale mnoho zákazníků nikdy nevidí práci pečlivě vyškolených italských řemeslníků značky. Když je příležitost prohlédnout si své řemeslo, nechcete si to nechat ujít. Vlad a já se cítíme nesmírně štěstí, že jsme byli dvakrát vidět kouzlo Bottega Veneta Artisans.

Včera v noci jsme se zúčastnili akce s řemeslníky po ruce, abychom zahájili třídenní událost Bottega Veneta iniciály / šití, kterou značka v současné době drží v New Yorku. Tato akce poskytuje zákazníkům příležitost objevit ruku svých řemeslníků, kteří cestovali z Ateliéru v Itálii, aby nabídli personalizační službu Bottega Venety.

Personalizační služba dává zákazníkům příležitost, aby jejich tašky ožily jako své vlastní, přičemž krokodýlí iniciály byly ručně šité na vybrané položky. Bottega Veneta je známá svými produkty IntRecciato a schopnost přidat vaše iniciály vede krásu a individualitu každého kusu na další úroveň. Značka se obává se čtyřmi základními kameny: výjimečné řemeslné zpracování, inovativní design, současná funkce a materiály nejvyšší kvality, každý princip je nezbytný jako další.

Sitchingová událost je pro zákazníky speciální pochoutkou. Poté, co se rozhodnete pro přizpůsobení tašky (možnosti totes a tašek Messenger v Intrecciato Nappa, Pštros nebo Karung), pak vyberete barvu a písmena, která byste chtěli přidat.

Můžete přidat až tři písmena do tašky v duze barev. Viděl jsem několik lidí, kteří si vybírají stejnou komba barev a dopisů, ale miloval jsem, když jsem viděl, jak se ostatní rozhodnou pro odvážné párování, a dokonce přepínat barvy iniciálů. Dále je vaše taška a iniciály dána řemeslníkovi a odtud se ruce řemeslníků týkají života, když je vidíte, jak je pracují.

Řemeslník vezme tašku a najde mrtvý střed předního panelu az tohoto průvodce umístí návrhovou šablonu, která zaručuje, že iniciály budou rovnoměrně umístěny. Dále je do zadní části každého počátečního dotek přidán dotek lepidla a počáteční je dokonale nastaven v jeho poloze. Pak řemeslník vezme nástroj, který se hodí do díry, kde se má probíhat šití, a zahodí tak pevně.

Další přichází šití a tady je místo, kde lze vidět kouzlo pohybu, protože steh teče dovnitř a ven s vášní a dovedností. Existuje pocit spojení, který se stane, ai když jsem neměl tašku, cítil jsem laskavost pro vyráběné produkty. Šití pokračuje, dokud není zabezpečena každá počáteční a řemeslník skončí ručním šití semišového štítku Bottega Veneta uvnitř sáčku.

Proces je magický, a pokud jste v oblasti NYC, nebudete si ho nechat ujít. Demonstrace se bude konat v pátek a sobotu 25. dubna a 26. dubna od 10:00 do 19:00 a neděle 27. dubna od 12:00 do 18:00 v vlajkové lodi v New Yorku na 699 Páté třídě.

Další zastávka řemeslníků bude na Havaji, kde se můžete také zúčastnit iniciálů / šití BOTTTEGA Veneta. Havajská demonstrace se bude konat 2. května do 3. května od 9:30 do 21:00 a 4. května od 10:00 do 19:00 v butiku Honolulu Moana Center.

Pokud se nemůžete dostat na žádnou událost, můžete si stále přizpůsobit ručně malované položky s vašimi iniciály z Bottega Veneta.