módu. Je naznačeno, že vyvolává reakci, aby jeho nositel zobrazoval zprávu lidem kolem nich, stejně jako Loeweova nejnovější kolekce je o kusech, které nalákají odpověď. Zobrazit poznámky Vysvětlete RTW jako „primitivní s vzrušením z Kink“. Jedna z nejkrásnějších sbírek Jonathona Andersona pro Loewe, prezentace na podzim 2022 byla poutavá, zastavování show a také si nenechala nechat ujít.

V celé řadě materiálů byla používána v celé, jako je tvída, kůže, latex, hedvábí a dokonce i pryskyřice. Samotná sbírka byla občas šílená, avšak metodicky, stejně jako leštěné colorways ukazují zpět na Loeweovu nadaci a dovednosti jako kožená značka. Když už mluvíme o kůži, na dráze bylo zobrazeno mnoho tašek, stejně jako jedinečně, kromě vzhledu dráhy se podíváme na nové podzimní tašky značky.

Taška na hádanka, znovuobjevena

Loewe se v této sezoně nadále zaměřuje na spoustu slavných tašek a znovu je objevuje, aby se cítili moderní, svěží a také fascinující, ale stále mají tento nadčasový pocit Loewe. Vak s puzzle je zobrazen v plné barvě s detailem řetězu, zatímco taška Goya se přehnaná, nafouknutá, aby připomínala nafouklý a polstrovaný polštář podobný tvaru. Taška Flamenco se v této sezoně i nadále zaměřuje také na modely v různých barvách, které předvádějí krásu Loeweovy kožené práce.

Zobrazit tašky z podzimu 2022 níže, obrázky se svolením Loewe.

Podívejte se 1

Podívejte 2

Podívejte 3

Podívejte 4

Podívej 5

Podívejte 6

Podívejte se 7 a 8