V dnešní splátce šatníků Confessionals uspokojíme lékaře pocházejícího z Texasu, jehož příběh sběru dokazuje, že čekání až do doby, kdy je čas nejlepší, může dojít k tomu, aby se váš sen stal skutečností, tašky se cítili To je mnohem sladší! CC 147 je podobná taškám sahá až do poloviny roku 2000, když byla jen praktikantkou na střední škole a získala občasnou tašku trenérů od svých rodičů. Odtud tento zpovědnice šla se svým společenstvím i začátkem své kariéry a sní o návrhářských taškách. Poté, v roce 2020, byl čas správný, stejně jako tento moudrý spotřebitel vytvořil partnera a také cítil, že je čas skutečně ponořit prsty do rybníka značkového tašky.

S nápisy platit za tašky, o kterých snila při obtížnosti rozvíjet kariéru, tento sběratel koupil její první Chanel a zbytek, jak se říká, je historie. V dnešní době CC 147 shromáždila spíše úžasnou sbírku s Chanel, Bottega Veneta, Gucci, stejně jako další. Podívejte se na mnohem více nádherného příběhu CC 147 níže a zkontrolujte obrázky z její velkolepé sbírky!

PS: Nezapamatujte si, že si pamatuješ svůj vlastní CC!

Sdílejte vlastní přiznání!

Základy

Věk: 36
Genderová identita: Lady (ona/její)
Umístění: San Antonio, TX
Povolání: Lékař
Průmysl: zdravotní péče
Plat: 1 100 000 $
Příjem domácnosti: 1 200 000 $

Tašky

Jste členem Purseforum? Ano

Jak mnoho tašek vlastníte? 17

Jaké tašky jsou ve vaší sbírce?

Chanel 19 velký kozískin

Chanel Metallic Goatskin prošívané malé 2,55 reedice

Chanel Purple Iridescent Goatskin prošívaná malá dvojitá přineste chlopeň středního řetězu

Chanel Reissue Video Camera Bag E/W tele

Chanel Vintage Front Pocket Carry Střední kaviár

Oslava Hermès Garden nosí ve tvídu

Hermès Bolide Web 1923

Gucci Diana Little Black Tote

Bottega Veneta polstrovaná kazeta

Fendi peekaboo velký tote

Ysl sac de jour

Prada Vela Messenger

Senreve Maestra

Senreve Doctor

Senreve Crossbody

Trenér Metropolitan Croc-Embossed

Coach Metropolitan Colorblock

Kolik stojí vaše sbírka? 39 000 $

Jaký je váš mnoho nákladné tašky? CHANEL 19 GOATSKIN-zakoupeno poté, co jsem provedl partnerství ve své metodě a dokončil jsem svůj buy-in, stejně jako od té doby, co jsme se nedostali na náš organizovaný slavnostní útěk-díky, pandemii!

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kousky ve vaší sbírce? Kurátor jsem kurátoval docela skvělou sbírku Chanel, stejně jako všichni se cítí jako kusy, které jsou docela zvláštní. Koupil jsem si mnoho svých tašek předem milovaných, takže hledám siluety, které jsem ve fantastickém stavu, zejména pro kusy, které nekonely, které také nedrží jejich další hodnotu.

V jakém věku jste získali první značkový tašku a také co to bylo? Moji rodiče mi začali dostávat občasnou tašku trenéra, když jsem byl v lékařské instituci v polovině roku 2000. Moje první špičkové značkové tašky, které jsem si koupil, byly v roce 2020-přední kapsa Chanel a také tašky na videokamery. Oba byli zakoupeni předem milovaní ve fantastickém stavu. Přenos je vynikající pracovní sáček s velkými nabídkami kapes a taška na videokamera je ideální bit taška pro každodenní přenos, vybírá si všechno.

Byla to pro mě obrovská nabídka. Tašky trenérů byly tím, co jsem přivedl na vysokou školu, dokud jsem nezačal rozvíjet své půjčky praktikantů a měl nějaký skutečný příjem. Dokončil jsem své stipendium v ​​roce 2018 a také jsem šel z asi 50 000 $ ročně na 250 000 $, až do partnerství v roce 2020. Podíval jsem se na Birkins i Kellys a tradiční klapky všechny metody s tréninkem!

Existuje zvláštní taška, kterou chcete koupit? Po mnoha nedávných nákupech jsem získal mír pro členy rodiny (Gucci Diana, který byl nový, stejně jako Peekaboo, který byl předběžný). Plánuji zahájit cestu Hermès, když se nový obchod otevře v Austinu, s největší pravděpodobností Hermès Jypsiere.

Nějaká konkrétní taška, která má zvláštní emoční hodnotu? Chanel Metallic Small Reissue – dlouho jsem na ně zíral, čekal jsem na ideální barevný příběh, stejně jako můj manžílek mě tlačil, abych si ho koupil!

Moje Senreve Maestra byla taškou, kterou jsem si koupil poté, co jsem podepsal smlouvu po dokončení stipendia a také jsem využil část svého podpisového bonusu k jeho nákupu. Podceňovaný i super-volný!

Máte pocit, že vaše tašky modifikují vnímání lidí na vás, nebo přesně to, jak jste zacházeli? Rozhodně. Až donedávna jsem byl v oděvech plus-velikosti, stejně jako když jsem šel nakupovat v obchodech nebo obchodních domech, cítil jsem se, jako bych byl ignorován. Když si přinesu své hezčí tašky, určitě se od SAS mnohem více zajímá.

Mezi mými kolegy z lékařů je obecně uznání dobrých peněženek i příslušenství. Chápeme, kdo jsou milovníci spoluobčanů, stejně jako vždy obdivují tašky druhého!

Změnily se vaše praktiky přenášení tašek, protože Covid? Nikdy jsem nebyl bývalýTroma cenné o mých taškách – předpokládá se, že jsou rádi a neseny!

Nakupování

Jak často nakupujete nové tašky? Kdy nebo dvakrát ročně pro nové značkové tašky. Mnohem častěji milovaný-několikrát ročně

Změnila pandemie Coronavirus vaše nákupní postupy nebo obecné myšlení směrem k luxusu? Nedělám to do Dallasu nebo Houstonu tak často, jak bych chtěl, nakupovat na větších butikech. Vždycky procházím stránky pro další další prodej, ale o tom, na co utratím peníze, získaly hodně picker.

Které obchody pravidelně nejvíce? Neiman Marcus – má náš Chanel i Saks – má Gucci.

Nakupujete někdy tašky z druhé ruky? Kde kupujete použité? Z velké části nakupuji módní phile, ale budu hledat konkrétní věci na Realreal i Rebag.

Nabízíte staré tašky na zaplacení nových nákupů? Ještě jsem to však nebyl, byl jsem však lákán vykládat několik tašek, které vlastním, které nedostaly tolik lásky.

Cítíte někdy společenský tlak na nákup mnohem více tašek? Ne opravdu – kupuji to, co se mi líbí!

Myslíte si na investice do nákupu tašek? Kusy Chanel rozhodně.

Kdo ovlivňuje vaše rozhodnutí o nákupu? Moji lékaři! Máme dobrou síť a také si pomůžeme postavit se s SAS a také organizovat akce v obchodech. Rovněž dodržuji několik vlivců na Instagramu i na Tiktoku, ale nemohu uvést, že jsem od nich něco výslovně koupil.

Jsou připojení prodejních partnerů nápomocné pro vaše nakupování? V posledních několika měsících jsem navázal několik kontaktů s SAS lokálně a snažil jsem se udržet v kontaktu s docela rutinně, abych zajistil, že mohu v ideálním případě získat přístup k některým novějším vydáním.

Proč potěšíte nakupování, kromě toho, že získáte něco nového? Líbí se mi metoda, kterou může taška spojit outfit. Mám sklon k velkému množství barevných popsů, do té míry, že moje taška Gucci Diana byla úplně první černá taška, kterou jsem koupil za více než 10 let. Hledám kousky, které mi přinášejí potěšení – ten kousek flutteru, který dostanete, když se podíváte nebo se dotknete něčeho, co opravdu milujete!

Už jste se někdy cítili, jako byste dostali podřadnou službu v obchodě nebo obchodě kvůli vašemu vzhledu, etnicitě nebo pohlaví? Jsem těžší sada, stejně jako v některých případech je obtížné získat zájem v obchodě bez návštěvy, protože ne vždy ve formě image značky. Použil jsem se k pokusu o kompenzaci oblékáním – stále si přináším své skvělé tašky, protože věřím, že to pomáhá ukázat, že jsem hlavní o nákladech na peníze, ale teď jsem méně tolerantní, že jsem ignoroval a také si vezmu peníze někde jinde.

Peníze

Kdo platí za vaše tašky? Dělám!

Vyhrazujete rozpočtový plán pro nákupy tašek? Neodkládám rozpočet, ale zahrnuji svého manžela do jakéhokoli typu nákupů přes stanovenou částku dolaru (obvykle 3 000 $).

Taboo témata

Už jste někdy koupili padělky, protože jste nemohli zaplatit za návrhářskou položku? Ne – raději bych přinesl skutečnou věc. Vysoce kvalitní a symbolika toho, že jsem za to mohl platit, pro mě něco znamená.

Skryjete někdy nákupy před značným jiným? Ne – je mu to opravdu jedno, pokud jsem potěšen, stejně jako je používám!

Co je nejbláznivější věc, kterou jste udělali pro zaplacení za tašku? Vypracoval svůj ocas na vysoké škole, mediální škole a pobytu, abych zajistil, že bych mohl získat úkol, kde pracuji 80-100 hodin týdně. Opravdu, ale nikdy jsem nemusel dělat nic šíleného, ​​abych zaplatil za tašku.

Věříte, že váš nákup je někdy problém? Už jste se někdy cítili, jako byste měli těžko s nákupní závislostí? Věřím, že někdy honím dopaminu, je to však mnohem více problémem s nákupem oblečení než s taškami. Nedávno jsem ztratil velkou váhu a také to byl podivný čas experimentování s tím, co se hodí a vypadá dobře. Snažím se být mnohem úmyslnější o tom, co si koupím, alespoň pokud jde o oblečení.

Zbytek

Nějaké další nákladné koníčky nebo vášně? Rád vařím a vždy jsem upřednostňoval, když jsem měl opravdu dobré nářadí kuchyně. Mám celou sbírku nádobí Le Creuset, které jsem vyvinul jeden kus najednou, nákup úspor i nákup továrních sekund. Rovněž však neočekávám, že na mě někdo utratí tento typ peněz – když jsme se oženili, vytvořili jsme registr pouze v Target, protože moje máma trvala.

Ještě něco, co byste chtěli zahrnout? Kupte si věci, které se vám líbí, stejně jako mohou platit – nejezděte do finanční závazky za tašku, kterou si nemůžete dovolit. Ušetřete a také počkejte, až se ujistěte, že můžete opravdu potěšit své kousky!