Když Anthony Vaccarello převzal vládu v Saint Laurent před 4 lety, musel zaplnit boty Hedi Slimane, který pro tuto značku vytvořil úspěšný sortiment vyhledávatelných tašek. Zdálo se, že Slimaneova strategie funguje neuvěřitelně dobře. Přestože pokračoval v chrlení nových tašek, všechny ve formování přesně stejné estetické a nejvíce představovaly jednoznačné logo značky. Jeho tašky viděly obrovský úspěch pro značku, končící na náručí celebrit, editorů i milovníků denních tašek.

Existuje prominentní přísloví: „Pokud se to nezlomí, neopravujte to,“ stejně jako to je technika, kterou Vaccarello vybral, aby následoval. Na rozdíl od jiných návrhářů, kteří vydávají publikování u nové značky, pouze aby úplně přepracovali svou základní estetiku, vyvinul Vaccarello úspěchy svého předchůdce a nadále zaváděl návrhy Slimane-esque.

Minulý rok nás však Vaccarello překvapil hrstkou nových tašek Saint Laurent, které se zdály, že tašky značky ukazují směrem k novému, méně řízenému logu. Je to už více než rok, stejně jako značka vydala více tašek bez loga, jeho prominentní sortiment špičkových tašek se zdá být stejně obrovský jako vždy. To prosí otázku: Může Saint Laurent řídit spotřebitele od svého loga?

Není pravděpodobné, alespoň ne teď. Značka zaznamenala obrovský úspěch se svými prominentními monogramovými taškami, jako je Kate, taška na ramen obálky a také Loulou. Tašky fungují, což znamená, že prodávají, a proto jsou po sezóně neustále vytvářeny. Slimane poslal vlny s trhem, když se rozhodl snížit „yves“ v Yves Saint Laurent, stejně jako on pokračoval přepracovat hardware značky také využitím ikonického i silného loga YSL, kterému dnes rozumíme.

A zatímco obchod s příslušenstvím Saint Laurent se před Slimaneovým jmenováním přesně neměl těžko, pomáhal značce exponenciálně růst její existence na trhu. Od tohoto úspěchu měl Vaccarello neuvěřitelně velké boty, aby se naplnil a také změnil směr značky v jeho jádru, pravděpodobně přestane pracovat v určitém ohledu, což vysvětluje, proč jsou úpravy, které vidíme, tak postupné. Zkontrolujte několik tašek z loga značky níže a také nám porozumíte, pokud si myslíte, že někdy uvidíme konec loga Saint Laurent dohromady.

Svatý Laurent Joan prošívaný kožený ramenní taška (1 790 $)

Svatý Laurent Croc reliéfní kožená taška na duffle (2 750 $)

Svatý laurent Carre Calfskin Ramenní taška (1 890 $)

Saint Laurent Nano Manhattan Satchel (1 650 $)