další týden přeletěl a pátek samozřejmě naznačuje týdenní zaokrouhlení některých našich oblíbených konverzací Purseforum. Můžete věřit, že už jsme týden do prosince? Jak se očekávalo, členové procházeli nakupováním, zimním oblečením, rodinným shromážděním a problémy, cestováním, krásou, botami a všechno mezi tím. Pojďme se zaokrouhlením na některé z vrcholů tohoto týdne!

Ve skleněném střevíčku, zejména v klubovně Valentino, se ve skleněném střevíčku opravdu bzučí. Nechceme zkazit překvapení, takže řekněme, že prodej Valentino probíhá a naši členové se rychle dostali a odhalili některé úžasné vyjednávání. Člen Jadacee našel tyto velkolepé boty ideální poté, co jsme šli do tisku s minulým týdnem Roundup, a odtud na vlákně se zvyšuje s některými vynikajícími obchody a nádhernými očními bonbóny. Nezapomeňte se podívat na Ohromující nové rockstudy Paternky na straně 193.

Oznámení o tomto týdnu Alexandra Wanga jako nového kreativního ředitele Balenciaga nás přimělo přemýšlet, co si členové Purseforum myslí o změnách před tímto designovým domem. Členové zde sdílejí své myšlenky na budoucnost Balenciagy. Co si myslíte o rozhodnutí? Mimochodem, viděli jste naše špionážní photo vlákno Balenciaga – „Balenciaga pozorování včera, že?“ Člen Pinkelephant721 našel tento zábavný vlákno tento týden a sdílel svou vlastní sbírku špionážních fotek. Byl váš BAL spatřen?

Začíná to vypadat hodně jako…. Členové Purseforum se připravují na svátky a oživují vlákno vánočního stromu v domácnosti a zahradních subforum. Toto vlákno je pochopitelně tiché hodně roku, ale nyní je ideální, když se naráží, když členové zveřejňují své ohromující stromy a další prázdninové dekorace. Ohromující zlatý a bílý strom z kabelky, vizualizované výše, nás opravdu dostali na dovolenou (OK, vytvořte tu nakupování na dovolené). Budete letos zdobit Vánoce? Pokud ano, doufáme, že zveřejníte fotografii svého stromu pro nás všechny!

Vyskočit do kteréhokoli z různých „nedávných nákupů“ nikdy nezklame, i když náhodou budeme mít rozpočet, nebo, nebe zakázáno, zákaz nakupování (to se stane, věřte nám!). Kdykoli, kdekoli, vidět odhalení a modelování obrázků nových nákupů je vždy vzrušující a inspirativní. Nadšení našich členů je nakažlivé, i když nejsme v nákupním režimu. Vydali jsme se na malou cestu na Subforum Chanel a jako obvykle jsme byli hned zasaženi některými ohromujícími novými akvizicemi v prosincovém návyku nákupu. Pokud chcete vidět, co se tato ohromující krabice skrývá, přejděte na stranu 10 a podívejte se. Než odjedete, můžete hádat, jaký šťastný člen Laarny přidal do své sbírky tento týden?

Potěšíme klidnou procházení podřízeným šatníkem několikrát týdně (alespoň). I když je snadné se dostat do rutiny pouhé kontroly naší oblíbené značky nebo subforum životního stylu, šatník je vždy plný překvapení a náš čas procházení je vždycky dobře. Pozorovali jsme, že vlákno Alexander McQueen se tento týden zahřívá, a natolik, nahlédnutí dovnitř odhalilo, že člen Authenticplease narazil na poklad a AM dobroty (v prodeji!) Ve svém místním obchodě. Její vzrušení je určitě nakažlivé a začíná to ideální.