V poslední době jsme se vás zeptali na spoustu obav (a chci, abyste se nás také zeptali na obavy – nezapomeňte nám poslat e -mail, pokud máte otázku, na kterou byste chtěli odpovědět!). Tento týden jsem přemýšlel o některých mých oblíbených taškách a botách. Valentino si pravděpodobně neuvědomil Pandemonium, které by následovalo, když vyráběly své boty a tašky Rockstud, ale dodnes jsou šálené designy Ladylike některé z nejuznávanějších nákupů, pokud jde o obou hlavních kategorií příslušenství.

Když se podívám na Instagram, vidím mnoho lidí, kteří mají odpovídající tašky a boty RockStud. Existují i ​​další designéři, kteří nabízejí tašky a boty, které úzce odpovídají nebo se spojují – mezi mnoha dalšími přicházejí na mysl Barenciaga a Hermès. Ale pokud jde o shodu, nemluvím jen o designu a návrháři; Četné ženy si vybírají stejné barvy pro své boty a tašky, i když je návrhář jiný.

Praxe je však polarizující. Když se na to zeptáte milovníků módy, někteří vám řeknou, že neexistuje způsob, jak by se jejich příslušenství úzce odpovídaly, zatímco jiní milují kombo. (Nakupujte tašku za 2 495 $ přes boty Neiman Marcus a Valentino přes Neiman Marcus).

Takže teď se na vás obracím: Co si myslíte o přizpůsobení vašich tašek a bot, ať už od návrháře nebo barvy?