Značka je pro své hodinky známá mnohem lepší než jejich kabelky, ale nemohu si pomoci, ale vzal jsem si ji silná kůže a robustní detaily koženého hobo Michele Inez. Textura kůže jí dává motorkář-y, drsný a namamný pocit a že jsem znovu a znovu přitahován.

Trávíme tolik času, jak se vrhneme o měkkou, sklopnou kůži, kterou někdy zapomeneme zvážit, že jiné textury mají své vhodné místo ve světě kabelky. Kůže na tomto sáčku vypadá, že má trochu sklouznutí navzdory silnému exteriéru, ale je to oblázková textura, od které se prostě nemohu odvrátit. Tvrdý exteriér zajišťuje, že taška není příliš holčičí a volba používat černou, protože barva vaku je perfektní.

Také jsem se ocitl přiblížit, abych prozkoumal jemné detaily tašky z první ruky. Všechny švy mají k nim tonální okraj zipu, která je v poslední době v průmyslově inspirovaných pytlích nesmírně populární. Malé, lesklé nýty na příloze pro pletený ramenní popruh dávají sáčku trochu blingu, který potřebuje k úplně nervóznímu, ale vysokému vzhledu. Nakupujte prostřednictvím Saks za 495 $.