Čekám od začátku jara na módní barvu, která se obvykle vyskytuje, jakmile se počasí zahřeje, a upřímně řečeno, ne, ne. Cítíte se, jako bychom to letos dostali do plné síly. Možná je to proto, že jaro bylo v NYC mírně zpožděno a další části světa berou své narážky od Newyorčanů. V každém případě se celebrity držely na jejich neutrálech mnohem déle, než je obvyklé v tomto roce, ale jsem potěšen, když jsem viděl, že se barva plazí za trochu, i když začátkem srpna. Zdá se však, že velká část této barvy je způsobena náhlým všudypřítomností nového vlnového sáčku Louis Vuitton.

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio nesla tento chloé pixie taška, zatímco venku v LA se svou dcerou. Nakupujte tašku Chloé Pixie přes farfetch.com (1 550 $)

Blac Chyna
Proč ano, to je Blac Chyna, plaví se kolem LA s červeným Louisem Vuittonovým rychlým taškem. Mám pocit, že Blac Chyna na chvíli leží nízko. Mám pocit, že se možná bude stále snažit ležet nízko. Nakupujte Louis Vuitton Speedy Bag přes Louis Vuitton (2 330 $)

Chloé Grace Moretz
Chloé Grace Moretz zasáhla pózu mimo AOL sestavou se svou jasně modrým vakem Louis Vuitton. V současné době je na tiskové stezce, aby propagovala svůj nový film The Miseducation of Cameron Post. Nakupujte novou vlnovou tašku Louis Vuitton přes Louis Vuitton (1 990 $)

Emma Roberts
Emma Robertsová vychloubala tento krásný, tmavý semišový hadrový a kostní atlas, zatímco na obědě se svým přítelem Evanem Petersem. Nakupujte tašku Rag & Bone Atlas přes Neiman Marcus (595 $)

Khloé Kardashian
Khloé Kardashian v současné době cestuje po zemi, aby propagovala svou novou řadu aktivních oděvů, Good American. Na jedné NYC zastávce přinesla svůj oblíbený Green Birkin.

Naomi Watts
Naomi Watts nesla tento veselý Mansur Gavriel Mini Bucket Bag na nedávné expedici, aby si nehty udělali s přítelem. Nakupujte tašku Mansur Gavriel Mini Bucket přes Mansur Gavriel (495 $)

Olivia Culpo
Olivia Culpo nesla tento černý chanel klasický taška klapky a zároveň měla animovaný telefonní rozhovor v LA. Nakupujte tašky Chanel přes vestiaire kolektiv

Teni Panosian
Konečně, tady je krása vlogger teni panosian, míří do AOL build s goyard anjou tote.