chvíli zpátky (ano Leslie, dlouhá dojde k omluvě !!), měl jsem potěšení z toho, že jsem si trochu povídal s Leslie Newtonem o své linii kabelek. Řádek, kterou má, že jsem hlavu nad paty, je její zvědavá linie George. Vyrůstat ta kousek opice byla obrovskou součástí mého života. Moje maminka mě vždy zkontrolovala každou knihu a také jsem si užila show a měla jsem spoustu produktů s mým preferovaným primátem (a programoval chlapa se žlutým kloboukem). Leslie zahájila firmu, která vzkvétá a nyní má jednu z mých preferovaných postav všech dob. Jsem si jist, že spousta z vás bude podzim jako s touto linií a touha koupit z toho něco pro extrémně zvláštního člověka (já bych byl skvělý, nebo i domácnost i dobří přátelé?)

Bag Leslie Newton Curious George Dr předvádí žluté semišové tělo s obložením hadí. Ústředním bodem je Crystal Swarovski na přední straně. Pro zábavu uvnitř je zvědavá podšívka George. Postupy pytlů 11 ″ H x 16 ″ W a nabízeny za 350 $ pomocí internetového obchodu.

Dále máme Leslie Newton George Suede Tote. Tato taška je jednou z mých oblíbených od růžového semiše, která je oříznuta hnědou kůží a také předvádí Swarovski Crystal Accents jako Georgeova dohoda na frontě. Přenos se zavírá s magnetickým prasknutím a také má rozkošnou podšívku opic uvnitř. Rozměry jsou po stranách 16 ″ W x 14 ″ H x 5,5 ″. Získejte to za 330 $ s Leslie Newton online.

Leslie Newton Curious George Suede Phone Carry je jedním z mých preferovaných doplňků z této linie. Kdo se zdá, že dnes nevlastní mobilní telefon? Pro zajištění vaší buňky je tento držák k dispozici v růžovém, modrém, žlutém nebo ekologickém semišu se Swarovski Crystal, aby napsal Georgeovu dohodu, stejně jako uzavření. Nejlepší dárek za cenu 90 $ pomocí internetového obchodu.

A konečně Leslie vytvořila nepředvídatelnou a také skvělou tašku, která je banány, b-a-n-n-a-a-s! Leslie Newton Curious George Banana tvoří taška je žlutá kožená banánová sáček, který se podobá ovoci, které George měl tak dobře rád. Dokončení tohoto obsahujícího taška je CG podšívka a rozkošný tah z banánů. Zblázněte se s tímto příslušenstvím za 90 $.