Během několika posledních dnů se newyorské horké letní noci cítily trochu úžasné a ve vzduchu došlo k malému nádechu. Jako milovník podzimu se moje úroveň vzrušení pro nadcházející sezónu vynásobila exponenciálně. Chvíli jsem plánoval přírůstky do svého podzimního šatníku a jedním ze svorků, které musíme všichni mít v našem šatníku příslušenství, je ladylike rámová taška.

Donna Karan si je vědoma sezónních sponek a zdá se, že vytvořila styčný sáček s ženskou, elegantní a efektivní dámy. Tašky Donna Karan těsně sledují celkový pocit značek a skládají luxusní materiály vyřezávanou a potlačenou módou.

I když nejsem obvykle přitahován na hnědé tašky, na tmavě hnědé kožené tašce je něco nejlepšího, když se počasí ochladí. Krém, velbloud a hnědé tóny vypadají klasicky i módní. Myslím, že přenáším verzi hnědého tele a spáruji ji s nejlepšími velkými kalhotami na nohou a knoflíkem. Jednoduchost v barvě a stylu vám ponechává výjimečný outfit.

Společný sáček upozorňuje kvůli své lesklé pryskyřičné tyči při uzavření spolu s horní rukojetí. Konstrukce přichází v malé i velké velikosti, které jsou k dispozici v různých materiálech a barvách. Také miluji dimenzionalitu, kterou tištěný krokodýl přináší do jinak základní tašky. Malý za 2495 $ a velký tisk za 2595 $ pomocí Donny Karan online.