, myslím, že kdokoli s názorem na Céline, Saint Laurent, Hedi Slimane nebo Phoebe Philo (takže každý, kdo čte tento web, do značné míry) byl na Přinejmenším trochu zvědavé, co by Hedi Slimane udělal s ultra úspěšnou linií kabelky Céline jako tvůrčího ředitele značky a nyní díky Lady Gaga a Paparazzi máme první odpověď na tuto otázku. Gaga náhodně pomohl Slimane’s Céline debutovat veřejným debutem tím, že nesl tašku, aby se podíval na Louvre a večeři v Paříži v Paparazzi v závěsu.

Identifikaci tašky poprvé provedl francouzský módní spisovatel Pierre A. M’Pelé na Instagramu a Business of Fashion byl pak schopen potvrdit původ tašky s Tomem Erebout, stylistkou Gaga. Jak poznamenává Bof, Gaga je dlouholetým kamarádem a zastáncem Slimane a v minulosti několikrát debutovala z jeho sbírek.

Obecně, nechat klíčový kus vidět nejprve na celebritě – místo na dráze nebo z oficiálního zdroje se značkou – je oblíbenou taktikou Slimane. Totéž udělal s Gwyneth Paltrow a jeho vůbec prvním taškou Saint Laurent v roce 2012 a nechal ji, aby ji namísto formálně debutoval. Je těžké popřít, že taktika funguje, pokud je jejím cílem vytvořit chatování a intriku, jakož i očekávání pro odhalení plné veřejnosti linky. (A je to podle všech indikací.)

Pokud jde o tašku, zatím nemá veřejně známé jméno, ale rozpadený horní rukojeť má ladylike pocit, než příslušenství, které Slimane dohlížel na Saint Laurent, s náhradními detaily a okouzlujícím dokončením. Pokud jsem naprosto upřímný, předpokládal jsem, že to bylo pravděpodobně dosud vydané Valentino, když jsem to poprvé viděl, než byl skutečný původ tašky zveřejněn. Během jejích let v Céline se vyvinula malou podobnost s jazykem vizuálního příslušenství Phoebe Philo-je pro to příliš formálně vypadající a tradičně luxus. Je však pravděpodobně překvapením, že se Slimane rozhodl vzít věci velmi odlišným směrem.