pro ty, kteří si prohlédli několik mých nedávných příspěvků na purseonals, přesně chápete, jak moc si vážím výkonu a praktičnosti v tašce. Pokud je krásné se na něj dívat, ať už je to nemožné použít, obvykle jsem prošel.

Samozřejmě existují výjimky z tohoto pokynu – některé peněženky jsou opravdu umělecká díla, že je prosí, aby se zobrazovaly a zřídka používaly. Avšak z větší části je však jedním z nejvýznamnějších prvků, které hledám, než stojí jakýkoli typ peněz na kabelku – ať už pár set dolarů na několik tisíc – je přesně to, jak praktické to bude pro můj každodenní život.

Upozornění spoileru: Taška je stejně praktická jako její popruhy. (A dobře, jeho zip-ale dnes se zaměřujeme na popruhy!) Naštěstí pro mě i na mé kolegy milující popruhy pursebloggery došlo k oživení ve dvojité a kabelky s dvojitou a dvojitou a dvojitou a dvojitou kabelkou.

To, co naznačuji, je jakýkoli typ kabelky, který má kromě doprovodného popruhu nebo crossbody popruh odolnou nejlepší dohodu, což má za následek několik metod k nošení.

Od Balenciaga, stejně jako Chloé po řadu a Mansur Gavriel jsou tyto tipy stejně módní jako funkční. Vyrábějte je nahoru nebo dolů, a také je držte rukou, na podvodníku paže nebo přes rameno. Věřte tomu: prakticky získáváte dvě tašky za cenu jednoho, když se jedná o dvojité popruhy. Který je tvůj oblíbený?

Akris Aicon Medium Double Deal With Carry Bag (2 190 $)

Balenciaga Sharp Medium AJ prošívané top dohody s taškou (1 950 $)

PRADA DOUNTE COTENER BAG (2 250 $)

Kožená taška na kožená kožená taška s dvojitým kruhem (2 690 $)

Boyy Double Top Deal With Leather Bag (1 195 $)

Gucci GG Marmont Small Torchon Top Handle Bag (2 190 $)

Givenchy Mystic Malý taška na croc-embossed (2 690 $)

Coach Parker Top Deal s 32 (225 $)

Salvatore Ferragamo Margot střední kůže

Saint Laurent Sac de Jour Little Crocodile-Embossed Satchel Bag-Silver Hardware (3 150 $)

Mansur Gavriel Dřífa se zeleninově opálená sluneční taška (895 $)