v roce 2011. IPhone 4S bylo nejoblíbenějším technologickým příslušenstvím na trhu. Kim Kardashian ukončila své 72denní manželství, franšíza Harryho Pottera viděla jeho poslední běh a družičky skončily jako nejvyšší grossing Judd Apatowův film. Móda byla tehdy úplně jiná. Skinny denim byl stále na trendu (povzdech), obrovské tašky byly stejně milované jako vždy, stejně jako když se týkaly bot, bylo to všechno o všem platformě. Dnes v tomto návratu čtvrtek, kvůli sváteční sezóně, jsme prohledali web pro nejlepší dárkové průvodce z desetiletí zpět, abychom vám přinesli produkty, které my všichni zřejmě museli mít před deseti lety. Máte na paměti jakýkoli typ těchto horkých předmětů?

TOTE pro zavazadla C (É)

Žádný velký špičkový dárkový průvodce od roku 2011 nebyl celkem bez zmínky o #OldCéline zavazadlové tote. Tehdy každá módní žena popíjela Phoebe Philo Kool-Aid. Drobná zavazadla přenášela maloobchodníku za 2 500 $, stejně jako barevně blokované verze byly v tomto roce obzvláště prominentní. Zejména toto zelené/černé kombo.

Juicy Couture umělé kožešinové sluchátka

Tyto šťavnaté hybridní ucho/sluchátka Couture byly pozorovány u několika dárkových průvodců, včetně jednoho z našich vlastních zezadu v den. V té době prodávali 98 $.

Tom Ford Private-Blend Lipstick

I když se zdá, že kosmetika Toma Forda byla navždy, před deseti lety, kultovní oblíbené rtěnky byly novým mladíkem v bloku a také přitažliví nadšenci se kdekoli dožadovali, aby se dostali do rukou na trubici proslulé rtěnky. Odletěli z polic a také si, že si na jeden dostali ruce, bylo v té době obtížné, což z nich činí nejvíce žádanou (a cenově dostupnou) punčochu. Tehdy se vydávají 48 $, ale v těchto dnech vám jeden vrátí 58 $.

J.Crew Edie Bag

V roce 2011 byl J.Crew ve svém hlavním stavu pod inovativním směrem Jenny Lyonsové, která by skončila jako domácí jméno a nakonec získala funkci hosta v HIT HBO série Girls, která by pokračovala v premiéře v roce 2012 Kabelka Edie byla jedním z Lyonsových spousty hitů, stejně jako přistávající na několika dárkových průvodcích před deseti lety. Ve svém rozkvětu to bylo také diskutováno na našem fóru. Taška Edie v té době prodávala 238 $.

Jakékoli a cokoli Marc od Marca Jacobse

Na začátku roku 2010 byl Marc Jacobs jako na svém maximálním vrcholu, stejně jako téměř každý dárkový průvodce, se kterými jsme narazili, včetně našeho vlastního, obsahoval něco MMJ. Přímo tady v Purseblogu jsme my (a když uvedu, my mi neuvádím, že jsem byl tehdy vysokoškolským školníkem), byli jsme specifickými fanoušky Marca od Marca Jacobse Bob’s Memphis Trip Carry BAG (298 $). Čerstvá, mladistvá a zábavná taška byla tehdy blokována barevně.

Satchel Company Cambridge Satchel

Breakout it-bag roku, který v roce 2011 vystupoval o jednoduché 180 USD, byla taška na školní chlapa v Cambridge Satchel Hit. O tom roce bylo napsáno téměř každou publikací (včetně Purseblogu). Byl to dar možnosti pro ty, kteří se snaží v jejich životě vzrušit módy, aniž by rozbili banku. Bylo to stylové, strukturované a také funkční bootování. Not to mention the plethora of color options it was used in.

Mongorammed Necklace

These things were hot back in 2011. Whether costume or real, bought online, in-store, or from that bit gift shop in your town (I’m speaking from experience here), this script monogrammed pendant was the It-accessory in the early aughts. Not in any way surprising, thinking about the blanket-scarf/skinny jeans/over-the-knee boot combo that was popularized in the early 2010s.