Miu Miu Woman Pushlock Bag, 1350 $ pomocí Bergdorf Goodman

Přímo v peněžence.

Z nějakého důvodu mě tašky Miu Miu běžně nepakjí, stejně jako cokoli (a já naznačuji všechno jiné), které značka dělá, zejména její boty. Přesto, kdyby Miuccia měla osobně odečíst peníze z mého bankovního účtu a poslat mi náhodný kus Miu Miu, který si vybere, vsadím se, že bych byl nadšený nejméně 11 měsíců z roku.

Kdyby to byla taška Miu Miu Pushlock Woman, která se objevila na mém prahu, chápu, že bych byl. Jako brašna nebo taška na přenášení (možná dokonce i crossbody-Bergdorfs neuvádí kapku popruhů), tento právě big-dostatečný návrat ročníku je cokoli, co chci v podzimní kabelce.

Tento přímý, strukturovaný vzhled byl v rozporu s ohledem na to, že Celine nás před několika sezónami přinesla závratě s tradiční krabicí Brzy ubývat. Na 1350 USD je nejen tato taška o něco levnější než mnoho podobných stylů od podobných značek, ale také se zdá, že je to jako člen rodiny nabídek rostoucím cenám Miu Miu. Má na paměti, že někdo stále má na paměti, když byl Miu Miu značkou difúzních Prada? Nejsou obvykle difúzní značky … méně? Stejně jako opravdu, to je jediný problém, který mám. Získejte s Bergdorfem Goodmanem za 1350 $.