, už jsme tento design dabovali jeden z tašek, které jsme si mohli užít na jaro 2018, takže jsme přirozeně museli dostat ruce na jednu, a stejně jako Candy, mám touhu po Valentino Candystud taška. Sezóna po sezóně najde Valentino nové a vzrušující způsoby, jak znovu objevit, jsou to nyní-iconic rockstuds a nové na jaře 2018, taška Candystud mě zaujme. Nejsem si jistý, jak přesně značka přišla se jménem Candystud, ale nějak to úplně funguje, a Valentino mě nyní opět drží bonbóny na RockStuds.

Podrobnosti o této tašce jsou to, co mě opravdu vtáhlo. Miluji všechno od prošívané jehněčí kůže po velké cvočky, které zdobí tašku. Viděli jsme prošívanou kůži, často nazývanou Matelesé, dělat znovu a znovu různí designéři, včetně samotného Valentina, ale tato taška to dělá jinak. Prošívaná kůže je přehnaná a podobná polštáři, což je druh tváře, ale zábavným způsobem; Zjistil jsem, že to opravdu miluji na první pohled. Kontrastní růžová kůže „V“ je relativně podhodnocena pro logo tašku, natolik, že jsem ji zpočátku zmeškal a jednoduše si myslel, že to byl váš standardní design colorblock. Taška přichází také v pevných barvách, ale miluji okraj verze Colorblocked více! Červenající růžová kontrastuje opravdu pěkně s červenou.

Interiér této tašky není příliš velký, ale není to ani drobné, a s celkovými rozměry 9,1 ″ W x 6,9 ″ H x 4,3 ″ D, dokázal jsem přenášet téměř všechno, co jsem pro tento den potřeboval. Snadno se vejdu jak do mého osobního telefonu, tak do svého pracovního telefonu, sluneční brýle s důvěryhodným paprskem, malou peněženku, malé kosmetické pouzdro a malý notebook. Taška je dodávána s odnímatelným nosným popruhem a interiér má tři různé kapsy! Vzad Interiér má kapsu na zip, zatímco přední interiér má štěrbinovou kapsu se dvěma samostatnými stranami. Zadní exteriér má také štěrbinovou kapsu, kterou mi připadalo skvělou pro uložení mého MetroCard, protože bylo neuvěřitelně snadné přístup, aniž by musel otevřít a zavřít bezpečné uzavření tašky. Valentino Colorblock Candystud prodává za 2 995 $ pomocí Valentino, zatímco solidní Candystud prodává za 2 875 $ pomocí Net-A-Porter.