, kteří dělají tyto celebrické kola, opravdu mi poskytl komplexnější koncept toho, co celebrity přinášejí jakýkoli typ poskytnutého týdne. (Amanda byla vždy tím, kdo má za úkol brodit se hromadami celebribských obrázků, aby se tyto výběry, požehnej.) To znamená, že vidím téměř 20 různých možností tašek každý týden místo pouhých pěti, což mě vede k pozorování, jako je pravda, že značky značky Stejně jako Proenza Schouler a Chloé jsou právě teď výraznější, než si můžete myslet. Zatímco žádná značka nemůže položit nárok na pojištění na tašku Present It, mají vyhrazenou fanouškovskou základnu celebrit, které je přinášejí pravidelně, včetně několika, které vás mohou překvapit.

Hilary Duff
Proenza Schouler Patchwork Container Bag
Shop Proenza Schouler přes Neiman Marcus
Hilary Duff opustila Chanel v domě, když se a také rozhodl přivést tento luxusní, vícebarevný taška Proenza do nehtového salonu v západním Hollywoodu. Tato nádherná taška pochází z předběžné kolekcí 2014 Proenza Schouler. Byl jsem trochu překvapený, když PS naskočil na vlak s taškou, ale tento styl přinese na stůl něco nového.

Hilary Swank
Chloé nakreslil perforovaný taška na ramen
1 990 $ přes Bergdorf Goodman
Tady je Hilary Swank „Out i A -A -A -About“ v Beverly Hills, přineste atraktivní, perforovanou verzi chloé tašky, kterou jsme dabovali jednu z nejdůležitějších tašek roku 2014. Jarní dodávky právě přicházejí, takže uvidíme přesně, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak přesně uvidíme, jak rychle nabízejí.

Kendall Jenner
Givenchy posetý taška na Pandora
Nakupujte givenchy přes net-a-porter
Kardashian-Jenners tráví absurdní množství času, který se pohybuje kolem toho, co naše obrazová služba označuje jako „lékařské budovy“ v Beverly Hills. Tady je Kendall Jenner a ponechává takovou budovu s posetou Pandorou. Toto je jediná iterace Pandory, kterou se mi nelíbí; Nemám pocit, že tyto obří cvočky k tomuto designu přidávají nic.

Khloé Kardashian
Hermès Birkin
Zde je Khloé Kardashian a nechává ještě jeden preferovaný Kardashian pronásledovat – tělocvičnu – s jedním z jejích preferovaných Hermès Birkins. Ve skutečnosti to může být její určená „tělocvična Birkin“.

Marion Cotillard
Christian Dior Woman Dior Mini tote
Je móda opravdu tak bez námahy, když jste francouzština? Marionovy smíšené pruhy, leopardský šátek, Mini Woman Dior a fantastické sluneční brýle Stella McCartney na ni vypadají tak přirozeně.

Nicole Kidmanová
Louis Vuitton x Christian Louboutin nákup tote
Vybrat tašky Louis Vuitton Collab zůstaly prominentní s celebritami mnoho měsíců po jejich debutech. Přestože bychom měli být opravdu překvapeni, když Louis Vuitton i Christian Louboutin spolupracují na tašce, která se opravdu líbí? S největší pravděpodobností ne, nicméně jiné tašky z ikony Louis Vuitton a kolekce iconoclasts se rozhodně také nesnažily.

Rachel Zoe
Saint Laurent Sac de jour taška
2 890 $ prostřednictvím zápasů.
Tady je Rachel Zoe, stolování na Craig’s v západním Hollywoodu a přineste černý Sac de jour. Na začátku týdne jsem se potuloval o této tašce. Stručně řečeno, stejně jako mnozí z vás, objevuji jeho pokračující popularitu matoucí.

Reese Witherspoon
Row Satchel 12 Tote
2 850 $ prostřednictvím Net-A-Porter
Tady je Reese Witherspoon s použitím jedné ze svých samolibů: „Nebudu uznat, že jsem fotografován tvářemi PAP“, které jsou moje oblíbené. Věřil jsem, že její satchel z řady se může vypořádat s nesprávným způsobem, ale ne. Je to opravdu tak jednoduché. stejně jako drahé.